Zadzwoń do nas

+48 530 881 886

Wentylacja

Nowoczesne budownictwo ma coraz większe znaczenie dla wentylacji w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych a nawet przemysłowych. Stosowanie coraz bardziej szczelnych przegród budowlanych, w tym okien i drzwi oraz dużej grubości izolacji na przegrodach zewnętrznych powoduje, że wentylacja grawitacyjna oraz aeracja nie działa nawet wtedy gdy stosujemy w niej wymuszenie przepływu powietrza w postaci obrotowych nasad wentylacyjnych. Dla takich obiektów przewidziana została wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, która wspomagana poprzez energooszczędne wentylatory pomaga nam odzyskać nawet ponad 90%  energii jawnej i utajonej z powietrza usuwanego. Wentylacja mechaniczna pozwala nam uzyskać świeże powietrze w pomieszczeniach, co przekłada się na lepsze samopoczucie ludzi w nim przebywających.

Współpracując z czołowymi producentami oraz projektantami jesteśmy w stanie dobrać oraz polecić odpowiedni system, który zapewni komfort powietrza dla przebywania ludzi w domach, biurach oraz budynkach przemysłowych i użyteczności publicznej. Dla nas najbardziej wartościowe znaczenie ma energia, której jest tak wiele w powietrzu usuwanym z budynków, w glebie, w wodach gruntowych a nawet w ściekach. Współpracując z firmą ACS INSTALACJE wchodzisz na wyższy poziom uzyskując wsparcie w zakresie doradztwa technicznego, projektowego oraz szybkiego doboru i sprawdzenia dostępności produktów nawet najbardziej zaawansowanych technicznie projektów. 

W ofercie naszej są układy przeznaczone dla małych instalacji (rekuperacja w domach jednorodzinnych, jak i tych dużych (budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne, biura, hale o dużej powierzchni) oraz układy wentylacji przemysłowej. U nas możesz kompleksowo zrealizować zakup od centrali wentylacyjnej po nawiewnik. 
Poza tym na stanach magazynowych posiadamy kompletny system rur i kształtek ze stali ocynkowanej w średnicach od 80 do 630mm. 

Znajdziesz u nas takie produkty jak:

Wentylatory domowe i przemysłowe
 

Kanały i kształtki okrągłe (Ocynk)
 

Kanały i kształtki płaskie (Ocynk)
 

Kanały i kształtki okrągłe (PCV)
 

Przewody elastyczne
 

Tłumiki akustyczne
 

Akcesoria do wentylacji