Zadzwoń do nas

+48 530 881 886

Rekuperacja

W swojej ofercie posiadamy system wentylacji dla domów jednorodzinnych znany jako system rozdzielaczowy, oparty na rurach z tworzywa sztucznego z warstwą jonów srebra oraz rozdzielaczy i skrzynek rozprężnych.
System wentylacji mechanicznej z rekuperatorem, wymaga dokładnego zaprojektowania. Na etapie projektu warto się zastanowić, gdzie umieścić centralę wentylacyjną, a gdzie czerpnię i wyrzutnię powietrza. W systemie wentylacji nawiewno-wywiewnej z rekuperatorem do dostarczania świeżego powietrza i usuwania powietrza zużytego służy sieć kanałów wentylacyjnych. Można je ukryć w ścianach i stropach, a w budynkach z nieużytkowym poddaszem najczęściej prowadzi się je właśnie w tej niewykorzystanej przestrzeni.

Szacując koszt rekuperacji nasi doradcy nie biorą pod uwagę wyłącznie powierzchni domu. Sprawdzają również liczbę pomieszczeń, ich przeznaczenie oraz zapotrzebowanie na świeże powietrze z wentylacji. Wystarczy, że w budynku jest dodatkowa łazienka czy toaleta, a cena rekuperacji się zmienia.

Na cenę instalacji wpływ ma też układ pomieszczeń, a tym samym sposób poprowadzenia ciągów wentylacyjnych. Nasi doradcy już podczas opracowywania wyceny rekuperacji, przygotują wstępny projekt montażu instalacji oraz dobiorą materiał niezbędny do zamontowania instalacji rekuperacji w domu.

Znajdziesz u nas takie produkty jak:

Centrale wentylacyjne
 Przewody wentylacyjne
 Skrzynki rozprężne
 Skrzynki rozdzielcze
 Anemostaty
 Czerpnie i wyrzytnie
 Akcesoria do rekuperacji