O firmie

Hurtownia ACS Instalacje w Rzeszowie prowadzi hurtowy i detaliczny handel elementami instalacji wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i techniki grzewczej.

W hurtowni ACS mogą się Państwo zaopatrzeć we wszystkie elementy potrzebne do budowy systemu wentylacji czy klimatyzacji: centrale wentylacyjne, rekuperatory, klimatyzatory, kanały, kształtki, izolacje, klapy przeciwpożarowe, tłumiki, systemy montażowe i pełen osprzęt wentylacyjny.

Nasze atuty to zorganizowana i fachowa obsługa w zakresie doradztwa technicznego i dostawy instalacji w wskazane miejsce.

Naszymi klientami są głównie instalatorzy, małe, średnie i duże firmy wykonawcze - ludzie, którzy cenią nas za indywidualne podejście, szybką realizację zamówień.

Jesteśmy dystrybutorem największych producentów z branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i techniki grzewczej. Dodatkowo posiadamy warsztat produkujący elementy instalacji na "cito".

CELE:

Stawiamy sobie za cel zaspokojenie potrzeb klienta poprzez wykorzystanie następujących atutów naszej firmy:

  • kompletacja dostaw (systemy przewodów wentylacyjnych, urządzenia i akcesoria montażowe w jednym miejscu),
  • doradztwo techniczne (na życzenie klienta proponujemy alternatywne rozwiązania zachowując jakość za rozsądną cenę), wspołpracujemy z biurem projektowym,
  • profesjonalizm i uczciwość - fachowe i terminowe wykonanie; zawsze dobra oferta dla stałych odbiorców.
  • dostawę na miejsce budowy.