Zadzwoń do nas

+48 530 881 886

O firmie

Hurtownia ACS INSTALACJE w Rzeszowie prowadzi hurtowy i detaliczny handel elementami instalacji wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i techniki grzewczej.

W hurtowni ACS INSTALACJE mogą się Państwo zaopatrzeć we wszystkie elementy potrzebne do budowy systemu wentylacji czy klimatyzacji: centrale wentylacyjne, rekuperatory, klimatyzatory, kanały, kształtki, izolacje, klapy przeciwpożarowe, tłumiki, systemy montażowe i pełen osprzęt wentylacyjny.

Nasze atuty to zorganizowana i fachowa obsługa w zakresie doradztwa technicznego i dostawy instalacji w wskazane miejsce.

Naszymi klientami są głównie instalatorzy, małe, średnie i duże firmy wykonawcze - ludzie, którzy cenią nas za indywidualne podejście, szybką realizację zamówień.

Jesteśmy dystrybutorem największych producentów z branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i techniki grzewczej. Dodatkowo posiadamy warsztat produkujący elementy instalacji na "cito".

CELE:

Stawiamy sobie za cel zaspokojenie potrzeb klienta poprzez wykorzystanie następujących atutów naszej firmy:

  • kompletacja dostaw (systemy przewodów wentylacyjnych, urządzenia i akcesoria montażowe w jednym miejscu),
  • doradztwo techniczne (na życzenie klienta proponujemy alternatywne rozwiązania zachowując jakość za rozsądną cenę), wspołpracujemy z biurem projektowym,
  • profesjonalizm i uczciwość - fachowe i terminowe wykonanie; zawsze dobra oferta dla stałych odbiorców.
  • dostawę na miejsce budowy.

Dlaczego My ?

Coraz większe znaczenie dla ludzi ma zdrowe odżywianie oraz uprawianie sportów w celu dobrego samopoczucia, jednak bardzo mało z nas bierze pod uwagę to, że człowiek dziennie wdycha około 15000 litrów powietrza, które ma bardzo duży wpływ na nasze samopoczucie i funkcjonowanie. Dlatego aby sprostać problemowi firma ACS INSTALACJE posiada w ofercie rozwiązania dla ludzi i biznesu w postaci doradztwa, projektowania, analizy i sprzedaży urządzeń, które będą najbardziej trafionymi układami pod względem oczekiwań inwestora oraz założeń projektowych.

Jesteśmy na rynku po to, aby być wsparciem dla małych i nowopowstałych firm, przekazując niezbędne informacje w instalowniu układów wentylacji i klimatyzacji, oraz dużych firm, które oczekują fachowej, szybkiej i skutecznej obsługi pod kątem kompletacji dostaw. Dostaw, w których decydujące znacznie ma czas, jakość oraz cena.

Współpracując z wieloma czołowymi producentami na rynku europejskim jesteśmy w stanie zagwarantować dostępność szerokiego zakresu urządzeń , które sprostają wymogom nawet najbardziej wyrafinowanym i specyficznym układom, które spowodują że instalator uzyska mocne wsparcie a inwestor jakość jakiej oczekuje.