Dlaczego my?

Coraz większe znaczenie dla ludzi ma zdrowe odżywianie oraz uprawianie sportów w celu dobrego samopoczucia, jednak bardzo mało z nas bierze pod uwagę to, że człowiek dziennie wdycha około 15000 litrów powietrza, które ma bardzo duży wpływ na nasze samopoczucie i funkcjonowanie. Dlatego aby sprostać problemowi firma ACS INSTALACJE posiada w ofercie rozwiązania dla ludzi i biznesu w postaci doradztwa, projektowania, analizy i sprzedaży urządzeń, które będą najbardziej trafionymi układami pod względem oczekiwań inwestora oraz założeń projektowych.

Jesteśmy na rynku po to, aby być wsparciem dla małych i nowopowstałych firm, przekazując niezbędne informacje w instalowniu układów wentylacji i klimatyzacji, oraz dużych firm, które oczekują fachowej, szybkiej i skutecznej obsługi pod kątem kompletacji dostaw. Dostaw, w których decydujące znacznie ma czas, jakość oraz cena.

Współpracując z wieloma czołowymi producentami na rynku europejskim jesteśmy w stanie zagwarantować dostępność szerokiego zakresu urządzeń , które sprostają wymogom nawet najbardziej wyrafinowanym i specyficznym układom, które spowodują że instalator uzyska mocne wsparcie a inwestor jakość jakiej oczekuje. 

Nasze certyfikaty.